Jak Dworek Arkadia tworzy niezapomniane wesela?

Szukasz miejsca na wesele, które nie tylko zachwyci Ciebie i Twych gości, ale także uczyni dzień ślubu absolutnie wyjątkowym? Poznaj Dworek Arkadia – to stylowy dom weselny położony nieopodal Lublina. Dzięki wsparciu doświadczonych organizatorów przyjęć nie musisz martwić się o szczegóły wydarzenia. Sprawdź ofertę dworku i przeżyj wyjątkowy dzień właśnie tutaj!

Dworek Arkadia – idealne miejsce na niezapomniane wesele!

Dworek Arkadia jest ceniony za profesjonalne podejście obsługi oraz wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wesel. Dom weselny dysponuje pięknymi, eleganckimi salami, które idealnie sprawdzą się podczas ekskluzywnych przyjęć na kilkaset osób. Pary Młode mogą liczyć także na kompleksową pomoc ze strony organizatorów. Dzięki temu przyszli nowożeńcy nie muszą martwić się szczegółami przyjęcia oraz jego przebiegiem, mogą skupić się przede wszystkim na przeżywaniu i celebrowaniu tego ważnego dnia.

Korzyści z organizacji wesela w Dworku Arkadia

Marzysz o wyjątkowym przyjęciu weselnym, które zachwyci wszystkich gości i sprawi, że na zawsze zapamiętasz ten dzień? W Dworku Arkadia dostępne są dwie przepiękne sale – Sala Kryształowa i Sala Balowa. Otwarta przestrzeń dostępna w każdej z sal pozwoli uczestnikom przyjęcia bawić się do białego rana w komfortowych warunkach. Z kolei goście, którzy wolą biesiadować przy stołach, będą mieć zapewnione idealne warunki do odpoczynku, kosztowania dań i rozmów. Sale są na tyle duże, że bez problemu można wydzielić w nich przestrzeń na stoły oraz miejsce do tańca i zabaw przy dźwiękach orkiestry lub DJ-a. Sala Kryształowa pomieści do 150, a Sala Balowa – nawet 400 osób!

Dodatkowe tematy:  Ciche dni w małżeństwie

Pary młode marzące o romantycznym ślubie w plenerze mogą złożyć przysięgę małżeńską pod gołym niebem, w ogrodzie Dworku Arkadia. Stoły z jedzeniem i parkiet dla gości rozstawione zostaną pod zadaszoną altaną, by – w razie nagłego deszczu lub ochłodzenia – goście mogli skryć się w bezpiecznym i ciepłym miejscu.

W organizacji przyjęcia weselnego pomoże Parze Młodej zespół doświadczonych organizatorów. Ich zadaniem jest przygotowanie dekoracji sal i stołów weselnych według wizji przyszłych nowożeńców, doradztwo w skomponowaniu pysznego menu oraz zaplanowanie odpowiednich atrakcji i muzyki na przyjęcie. Para Młoda może więc zapomnieć o stresie i napięciu związanym z planowaniem wesela, by skupić się na swoich potrzebach czy kreacjach ślubnych.

Ogromną zaletą wesela w Dworku Arkadia jest profesjonalne podejście personelu do obsługi całego przyjęcia. Pracownicy dworku, wraz z organizatorami wydarzenia i pod okiem kierownika sali, zajmą się m.in. powitaniem wszystkich gości, rozmieszczeniem ich przy stołach, na czas dostarczą wszystkim ciepłe i pyszne posiłki oraz zadbają o porządek w miejscu zabawy.

Pary Młode oraz goście weselni będą wprost zachwyceni wyjątkowo smacznymi daniami serwowanymi w Dworku Arkadia. Na terenie obiektu znajduje się kuchnia, w które pracują profesjonalni kucharze. Posiłki przyrządzane są z lokalnych, świeżych produktów i serwowane w atrakcyjny sposób. Menu jest zawsze dostosowane do preferencji Pary Młodej oraz wymagań gości.

Podsumowanie

Dworek Arkadia to doskonałe miejsce na organizację wesela. Eleganckie i przestronne sale bankietowe, wystrój przygotowany zgodnie z życzeniami Pary Młodej oraz profesjonalne podejście personelu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. W dworku można zorganizować przyjęcia weselne nawet do 400 osób bądź kameralne uroczystości. Ekskluzywny charakter obiektu sprawia, że każde wesele w Dworku Arkadia zostanie zapamiętane na długo przez wszystkich gości.

Dodatkowe tematy:  Rutyna w małżeństwie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *